Simono Daukanto progimnazija įsirengė laisvalaikio erdvę!

19.04.2016

Kauno Simono Daukanto progimnazija jau turi savo asmeninę laisvalaikio erdvę! Štai balandžio mėnesį linksmai ir smagiai progimnazijos bendruomenė atšventė erdvės atidarymą! Iniciatyvią mokyklą aplankė ir Geridarbai.lt komanda.

Vos tik patekus į gimnazija, buvo akivaizdu, kaip jiems pavyko laimėti. Į atidarymo šventę  vieningai susirinko didžioji progimnazijos dalis. Panašu, kad laisvalaikio erdvė buvo svarbi visiems moksleiviams ir taip puikus pavyzdys, kaip visa bendruomenė susivienijo ne tik balsuodami už projektą, bet ir džiaugdamiesi laisvalaikio erdvės atidarymu.

Atidarymą pradėjo mokyklos direktorė Jekaterina. Kiek vėliau jai talkino moksleiviai. pasirodo progimnazija gali pasigirti net tik vieningais jos nariais,  bet ir talentingais.

Šventei einant į pabaiga, moksleiviai buvo pakviesti išbandyti naują laisvalaikio erdvę, kurioje galima buvo rasti stalus su loginiais žaidimais, TV su edukacine informacija ir puikiai mokinių poreikius atitinkančias kitas priemones smagiam ir intelektualiam laisvalaikio praleidimui.

Kiek vėliau, direktorė su Geridarbai.lt komanda pasidalino prisiminimais, kaip jiems sekėsi dalyvauti konkurse. Jekaterina pripažino, kad dalyvavimas konkurse reikalavimo nemažai jėgų, kadangi visus reikėjo suburti vieningam tikslui – laimėti. Progimnazijos bendruomenei dabar prisiminti dalyvavimą Geridarbai.lt paramos programos konkurse smagu, kadangi į balsavimo etapą jie stengėsi įtraukti net mažiausius progimnazijos narius: kaip patys sakė, teko moksleivius atsivesti paėmus už rankos, prie kompiuterio padėti jiems surinkti savo telefono numerį ir sulaukti patvirtinimo kodo. Tačiau visas vargas nenuėjo perniek, dabar moksleiviai dideli ir maži gali smagiai leisti laiką pertraukų metu.

Direktorė prasitarė, jog jiems dalyvauti konkurse padėjo atsakingas asmuo – Andrius, kuris ir pateikė paraišką Geridarbai.lt paramos programai.   Andrius, taip pat dalyvavo laisvalaikio erdvės atidaryme. Jis prasitarė, kad tuo metu, kuomet progimnazija dalyvavo konkurse, jis aktyviai visus skatino balsuoti už mokyklą, net linksmų susitikimų metu su draugais, surinkdavo visų telefonu ir prabalsuodavo.

Atidarymo šventei einant į galą, Geridarbai.lt komanda turėjo galimybę iš arčiau apžiūrėti naujai įrengtą erdvę. Joje jau smagiai leido laiką mokyklos jaunuoliai. Smagu matyti, jog įgyvendinti projektai padeda tobulėti ir intelektualiai linksmintis Lietuvos jaunimui.

Paramos programa „Geridarbai.lt“ – tai SMScredit.lt iniciatyva rengiamas ilgalaikis projektas, kurio pagrindinis tikslas – padėti įgyvendinti geras ir gražias idėjas. Pirmas konkursas paramai gauti buvo surengtas 2010 metų birželį. Nuo to laiko daugiau nei keturis paramos programos gyvavimo metus kas mėnesį skiriame iki 3000 eurų pelno nesiekiančių organizacijų projektams įgyvendinti. Drauge su visų pagalba jau įgyvendinta daugybė projektų, kurių bendra vertė – daugiau nei 140 000 eur!

 

 

 

 

Grįžti prie visų įrašų