Šaltinių pagrindinės moksleiviai mokosi per praktiką!

21.02.2017

Alytaus "Šaltinių" pagrindinė mokykla "Geridarbai.lt" konkurse dalyvavo jau ne pirmą kartą. Dar 2015 metais organizacija išbandė savo jėgas, deja, liko trečioje vietoje ir tą kartą paramos nelaimėjo. Vis dėl to užsispyrusi mokykla nenuleido rankų ir dar kartą savo jėgas išbandė praėjusių metų balandžio mėnesį. Ryžtas ir noras pasiteisino - mokykla "Geridarbai.lt" konkurse laimėjo 1500€ paramą. 

Už gautą paramą organizacija įsigijo gamtos mokslų klasei reikalingą inventorių, kuriuo naudojasi pradinių klasių mokiniai. Mokytojų teigimu: moksleivius mokinti yra labai svarbu naudojantis ne tik teorija, bet ir realia jų pačių praktika. Todėl laimėta parama, moksleiviams suteikia šansą tobulėti per praktiką, kurią patys atlieka.

 

SMScredit.lt inicijuojama paramos programa “Geridarbai.lt” kiekvieną mėnesį skiria net 3000€ paramos fondą pelno nesiekiančioms organizacijoms. Jeigu turite idėjų ir Jūs, kurioms trūksta įgyvendinimo, dalyvaukite paramos programos konkurse jau dabar, registracija į konkursą vyksta čia.

 

 

Grįžti prie visų įrašų