Intelektualių laidų projektas "Mokslo sriuba" įgyvendintas!

03.02.2016

Mokslas didelė galybė,- sako lietuvių patarlė. Tam pritartų ir praėjusių metų, liepos mėnesio Geridarbai.lt paramos programos konkurso laimėtojai – Baltijos pažangių technologijų institutas, kurie neseniai baigė įgyvendinti savo projektą „Mokslo sriubos laidos jaunimui“. Jaunieji mokslininkai nufilmavo 6 intelektualias laidas, kuriomis siekė skatinti jaunimą rinktis mokslininko profesiją ir studijuoti tiksliuosius mokslus.

                      Prisiminę, ką jiems davė Geridarbai.lt konkursas, drąsiai sakė: „Esame be galo dėkingi už tai ką darote. Tai labai graži ir svarbi iniciatyva. Surasti finansavimą yra didžiulis iššūkis, tam reikia skirti daug laiko ir jėgų. Geridarbai.lt tai leidžia padaryti žymiai greičiau ir paprasčiau. Vietoj to, kad skirtume laiką finansavimo paieškai, galime kurti įdomias laidas.“

                 Gavę paramą jaunuoliai įsigijo tvirtus lempų stovus, kurie reikalingi filmavimui, HDD diskus, kuriuose yra visos atsarginės kopijos, LED prožektorius ir aukštos kokybės mikrofonus. Tačiau panašu, kad jų veikla nežada baigtis ties 6-iomis TV laidomis. Iniciatoriai prasitaria, kad jų naudojama įranga dar daug metų tarnaus kuriant „Mokslo sriubos“ TV laidas ir jeigu bus galimybė, jie žadą dalyvauti kituose Geridarbai.lt paramos programos organizuojamuose konkursuose.

                    Paramos programa „Geridarbai.lt“ – tai SMScredit.lt iniciatyva rengiamas ilgalaikis projektas, kurio pagrindinis tikslas – padėti įgyvendinti geras ir gražias idėjas. Pirmas konkursas paramai gauti buvo surengtas 2010 metų birželį. Nuo to laiko daugiau nei penkis paramos programos gyvavimo metus kas mėnesį skiriame iki 3000 eurų pelno nesiekiančių organizacijų projektams įgyvendinti. Drauge su visų pagalba jau įgyvendinta daugybė projektų, kurių bendra vertė – daugiau nei 135 000 eur!

 

Grįžti prie visų įrašų