Griausmingai praūžė festivalis ''Ei, studente, sukis vėju!'

07.04.2016

Kovo 11 - Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo dieną  griausmingai nugriaudėjo festivalis „Ei, studente, sukis vėju“. Prie kurio įgyvendinimo prisidėjo ir SMScredit.lt iniciuojama paramos programa - Geridarbai.lt. Spalio mėnesį Kauno technologijos universiteto meno ansamblis „Nemunas“ iškovo 1 vietą paramos programos konkurse ir laimėjo 1500 EUR festivaliui įgyvendinti.

 

„Šiemet festivalis skirtas Lietuvos nepriklausomybės dienai paminėti. 1994 metais, tuometinis Kauno medicinos universiteto tautinių šokių kolektyvas „Ave Vita“ pirmą kartą surengė Kauno aukštųjų mokyklų, tautinių meno ansamblių festivalį, kuriame tuo metu dalyvavo tik 3 kolektyvai“,- festivalį pristatė vedėjas -  Vytautas Rumšas jaunesnysis.

O šią kovo 11dieną festivalyje dalyvavo, kur kas daugiau kolektyvų ir juos palaikančių žiūrovų: „Festivalis pritraukė 1400 žiūrovų į Kauno sporto halę: Kauno meras, Lietuvos Respublikos kultūros vice ministras, kartu stebėjo šį nuostabų Kovo 11-tajai ir lietuviškam tautiniam meno puoselėjimui skirtą renginį.“,- sakė projekto KTU „Nemuno“ ansamblio atstovai.

Festivalis skirtas puoselėti lietuvių tautiškumą ir jau spėjo tapti tradiciniu. Pasak organizatorių, didžiausia problema organizuojant tokio pobūdžio festivalį yra finansinių rėmėjų paieška. Tačiau organizatoriams viskas puikiai pasisekė; jie rado reikiamų rėmėjų, laimėjo Geridarbai.lt paramą ir surengė puikų festivalį.  Džiaugdamiesi įspūdingu renginiu, organizatoriai paatviravo, kodėl verta dalyvauti tokiuose projektuose, kaip Geridarbai.lt:  „Naudinga dalyvauti tokiose projektuose vien dėl to, jog vien dalyvaujant konkurse yra reklamuojamas pats renginys/akcija/idėja. Finansinė pusė irgi labai svarbi, nes labai daug puikių idėjų yra, tik joms įgyvendinti ir, kad jas pamatytų investuotojai nėra taip paprasta. Geridarbai.lt suteikia gerą platformą tam padaryti. Dalyvaujant ir siekiant laimėti yra susivienijamas pats kolektyvas/organizacija ar kas siekia laimėti, nes tik bendromis pastangomis galima pasiekti ir įgyvendinti tokius tikslus.“

Paramos programa „Geridarbai.lt“ – tai SMScredit.lt iniciatyva rengiamas ilgalaikis projektas, kurio pagrindinis tikslas – padėti įgyvendinti geras ir gražias idėjas. Pirmas konkursas paramai gauti buvo surengtas 2010 metų birželį. Nuo to laiko daugiau nei penkerius paramos programos gyvavimo metus kas mėnesį skiriame iki 3000 eurų pelno nesiekiančių organizacijų projektams įgyvendinti. Drauge su visų pagalba jau įgyvendinta daugybė projektų, kurių bendra vertė – daugiau nei 140 000 eur! 

Grįžti prie visų įrašų