Paramos programa "Geri darbai" atsinaujino!

24.03.2014

 

Naujas logotipas, naujas šūkis ir dar daugiau įgyvendintų projektų! 2014 metų pradžia paramos programai „Geri darbai“ – pokyčių metas. Dar praeitų metų gruodį startavę projekto atnaujinimo darbai tęsėsi ir sausį bei vasarį. Džiugu, kad kovo pradžioje šie darbai buvo baigti ir pavasarį pasitikome su visiškai atsinaujinusia paramos programa!

 

Vienas iš didžiausių ir svarbiausių pokyčių – naujas Geridarbai.lt internetinis tinklapis. Šiame puslapyje naudingą informaciją ras tiek organizacijos, norinčios teikti paraišką, tiek jas palaikantys ir balsuoti norintys žmonės.

 

Paprasta ir patogu pateikti projektą. Tai galite padaryti užpildę paraišką skiltyje „Pateikti projektą“. Čia, projektus rengiančios organizacijos, gali rasti ir išsamias konkurso rengimo taisykles. Prieš teikdami paraišką paramai gauti, atidžiai perskaitykite ir susipažinkite su konkurso taisyklėmis. Įsitikinkite, kad turite visus reikiamus dokumentus (paramos gavėjo statusą patvirtinantį dokumentą bei įmonės registraciją patvirtinantį dokumentą ), o Jūsų veikla bei rengiami projektai pilnai atitinka konkurso taisyklėse aprašytus reikalavimus.  Šioje skiltyje taip pat pateikti ir ataskaitų pavyzdžiai, kuriais pasinaudoję organizacijos, laimėjusios paramą vėliau galės pateikti finansinę ir turinio ataskaitas.

 

Nauja balsavimo platforma. Dabar palaikyti savo organizaciją galėsite dar paprasčiau! Prisijunkite prie savo Facebook arba Twitter paskyros ir balsuokite už Jums patinkantį projektą! Balsai sumuojasi automatiškai, už vieną projektą galite balsuoti vieną kartą, o balso skyrimas projektui nekainuoja nieko! Palaikykite Jums patinkantį projektą visiškai NEMOKAMAI! 

 

Didesnė parama. Nuolatos sulaukiame nemažai organizacijų, kurios rengia visuomenei naudingus projektus, paraiškų, tad atsinaujinant projektui buvo nuspręsta padidinti ir teikiamos paramos sumą. Dabar kas mėnesį paremsime net kelis projektus, o teikiamos paramos suma bus iki 10 000 Lt!

 

Esi neabejingas Geriems darbams, turi šaunių idėjų ar nori bendradarbiauti ? Susisiek su mumis elektroniniu paštu arba asmeniškai! Mes visada atviri komentarams ir pasiūlymams.  Žinai organizaciją ar šaunų projektą, kuriam reikalinga parama? Paskatink jo rengėjus kreiptis į paramos programą „Geri Darbai“. 

Nes mes padedame įgyvendinti Geras idėjas!

 

Linkėjimai,

Geridarbai.lt komanda

Grįžti prie visų įrašų