Apie GeriDarbai.lt

Paramos programa „Geridarbai.lt“ tai - SMScredit.lt iniciatyva rengiamas ilgalaikis projektas, kurio pagrindinis tikslas – padėti įgyvendinti geras ir gražias idėjas. Mes tikime, kad net ir maži darbai gali lemti didelius pasikeitimus!

 

Pirmas konkursas paramai gauti, buvo surengtas 2010 metų birželį, o šiemet Geridarbai.lt švenčia jau 6 gimtadienį! Per šešerius paramos programos gyvavimo metus kas mėnesį skiriame iki 3000 eurų pelno nesiekiančių organizacijų projektams įgyvendinti, o išskirtiniais atvejais paremiami net keli projektai, ar skiriama didesnė paramos suma! Drauge su mūsų pagalba jau įgyvendinta daugybė projektų, kurių bendra vertė yra daugiau nei 149 759 eur ir suma keičiasi kiekvieną mėnesį!

 

Džiaugiamės, kad galėjome padėti įgyvendinti tiek daug sporto, kultūros, edukacinių ir socialinių iniciatyvų, kurių dėka aplinka kurioje gyvename tapo mielesnė, geresnė ir įdomesnė mums visiems!

 

Turi gerą idėją ir reikia pagalbos ją įgyvendinant? Tavo organizacijai reikalinga parama? Kreipkis į mus: kartu galime įgyvendinti daugiau Gerų darbų kartu!

 

Peržiūrėkite jau įgyvendintus projektus čia